Sklep Łatwy start dla firm Dla szkół

Łatwy start dla firm

Wszystko czego potrzebujesz na starcie Twojej firmy
w zakresie IT plus dobre rady

Łatwy start dla firm >

Założenie działalności gospodarczej to prawdziwe wyzwanie i ogromna lista zadań,
które na Ciebie czekają

Zdajemy sobie sprawę jak wiele zagadnień masz do rozwiązania i jak wiele pytań nurtuje Cię co dzień i pewnie co noc. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie trafiłeś do miejsca gdzie pod jednym adresem chętnie pomożemy rozwiązać wszystkie Twoje dylematy związane ze sprzętem komputerowym i obsługą informatyczną i jeszcze podzielimy się ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu firmy. 

WYSTARTUJ Z NAMI

Widząc codziennie dylematy „świeżych” przedsiębiorców i jak wiele zdrowia kosztuje ich wybór właściwych rozwiązań i dobór odpowiedniego sprzętu wdrożyliśmy program ŁATWY START w ramach którego pomagamy bezstresowo dobrać optymalne rozwiązania informatyczne adekwatne do potrzeb i możliwości budżetowych w kluczowych dla nich obszarach:

1

Komputer

Jaki komputer do nowej firmy?

Mamy w ofercie szerokie portfolio komputerów i notebooków od sprawdzonych producentów. NIE STRESUJ SIĘ olbrzymim wyborem modeli, konfiguracji, wariantów czy opcji. Nie trać Twojego cennego czasu na szukanie informacji i przeczesywanie setek ofert.

Zostaw to nam a my pomożemy dobrać sprzęt idealny do Twoich potrzeb i na miarę Twojego budżetu. Powiedz nam co chcesz robić i czego oczekujesz od sprzętu a dobierzemy idealnie dopasowany model z optymalną konfiguracją.

Czy wiesz, że?

Jeśli zakładasz małe przedsiębiorstwo to na start zapewne będziesz Ci potrzebny jeden może maksymalnie kilka komputerów. Musisz wybrać spośród setek opcji i konfiguracji. Musisz też pomyśleć o jego możliwościach i funkcjach jakie ma spełniać na starcie i pewnie przez pierwsze lata.

Do tego dochodzą takie aspekty jak mobilność, wydajność, wytrzymałość, zgodność z systemami w których będzie wykorzystywany. NIE STRESUJ SIĘ.  Pomożemy dobrać sprzęt idealny do Twoich potrzeb i na miarę Twojego budżetu.

<h2>Komputer</h2>
<p>Jaki komputer do nowej firmy?</p>
<p>Mamy w ofercie szerokie portfolio komputerów i notebooków od sprawdzonych producentów. <strong>NIE STRESUJ SIĘ</strong> olbrzymim wyborem modeli, konfiguracji, wariantów czy opcji. Nie trać Twojego cennego czasu na szukanie informacji i przeczesywanie setek ofert.</p>
<p>Zostaw to nam a my pomożemy dobrać sprzęt idealny do Twoich potrzeb i na miarę Twojego budżetu. <strong>Powiedz nam co chcesz robić i czego oczekujesz od sprzętu a dobierzemy idealnie dopasowany model z optymalną konfiguracją.</strong></p>
2

Serwery i sieci komputerowe

Potrzebujesz rozwiązań bardziej zaawansowanych w oparciu o system serwerowy oraz sieć komputerową? Nasi inżynierowie są do Twojej dyspozycji. Musisz tylko określić specyfikę i strukturę Twojej firmy oraz przybliżyć nam swoje potrzeby i oczekiwania a całą resztą od strony technicznej zajmą się nasi specjaliści. Dopasują odpowiednią konfigurację serwera i zaproponują optymalne rozwiązanie sieciowe.

Czy wiesz, że?

Szybka i bezpieczna sieć informatyczna zbudowana w oparciu o niezawodny sprzęt to gwarancja prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy.  Od jej sprawnego funkcjonowania zależy bardzo wiele procesów w każdej firmie oraz bezpieczeństwo Twoich danych czyli Twojej firmy. NIE STRESUJ SIĘ. Zaufaj profesjonalistom z dużym doświadczeniem. Pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

3

Oprogramowanie

Jakie oprogramowanie potrzebuje nowa firma?

W zależności od specyfiki firmy, jej wielkości, planowanego rozwoju Twoja firma potrzebuje co najmniej kilku systemów informatycznych by mogła dobrze i zgodnie z prawem funkcjonować. Potrzebujesz oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą w podstawowych obszarach takich jak księgowość, sprzedaż, magazyn itp.

Czy wiesz, że?

Powinieneś dopasować oprogramowanie i systemy do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie. Jak odnaleźć w gąszczu propozycji rynkowych to najlepsze i najbliższe Twoim potrzebom rozwiązanie? NIE STRESUJ SIĘ. Zajmujemy się tym na co dzień od wielu lat więc wiemy które systemy się sprawdzają i na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego oprogramowania. Z nami wybierzesz najlepsze rozwiązanie i takie które zapewni Ci stabilne i rozwoje funkcjonowanie firmy.

<h2>Oprogramowanie</h2>
<p><strong>Jakie oprogramowanie potrzebuje nowa firma?</strong></p>
<p>W zależności od specyfiki firmy, jej wielkości, planowanego rozwoju Twoja firma potrzebuje co najmniej kilku systemów informatycznych by mogła dobrze i zgodnie z prawem funkcjonować. Potrzebujesz oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą w podstawowych obszarach takich jak księgowość, sprzedaż, magazyn itp.</p>
4

Urządzenia drukujące

Jaką drukarkę wybrać do obsługi biura?

Przy wyborze sprzętu drukującego bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie współczesnego biura trzeba również zwrócić uwagę na szereg aspektów. 

Czy wiesz, że?

Warto przemyśleć czy wystarczy sama drukarka czy może jednak urządzenie wielofunkcyjne. Trzeba koniecznie przeanalizować ile i co będziesz drukować. Kluczowa jest kwestia eksploatacji. NIE STRESUJ SIĘ.

Na te oraz wszystkie pozostałe pytanie pomogą odpowiedzieć nasi specjaliści. Mamy w ofercie pełną gamę urządzeń drukujących więc na pewno dobierzemy sprzęt idealny do Twoich potrzeb. 

PIERWSZA KASA fiskalna

W pewnych obszarach działalności instalacja kasy fiskalnej jest obowiązkiem. Jej wybór nie jest wcale prostym zadaniem a decyzja o wyborze konkretnego urządzenia zależy od wielu czynników. Musisz też pamiętać o licznych procedurach i wymogach chociażby takich jak zgłoszenie kasy czy jej fiskalizacja. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania:.

kiedy potrzebna jest kasa fiskalna?

kasa fiskalna czy drukarka fiskalna?

kasa fiskalna online – co to takiego i czy muszę ją mieć?

czy warto kupować sprzęt używany i jakie to może mieć skutki dla mojej firmy

na co zwracać uwagę przy wyborze kasy fiskalnej

jakie obowiązki spoczywają na posiadaczu systemu fiskalnego?

Sporo pytań i niewiadomych?

Spokojnie i bez stresu pomożemy przejść przez gąszcz wymagań, przepisów i zobowiązań związanych z koniecznością posiadania systemu fiskalnego jakie musisz spełnić jako nowy przedsiębiorca. Doradzimy jakie rozwiązanie wybrać i który system będzie idealny dla Twojego biznesu.

Swój cenny czas i energię poświęć na dobry start Twojego biznesu, wszystkie kwestie związane  z procesem fiskalizacji pozostaw nam.

Doradzimy, wybierzemy, zainstalujemy i przeszkolimy

Konsultacje z zakresu IT oraz organizacji firmy

Każdy kto zakłada nowy biznes jest narażony na spore ryzyko wynikające z wielu czynników. Część z nich a mianowicie niedostateczna wiedza techniczna oraz brak doświadczenia w organizacji firmy możesz ograniczyć korzystając z konsultacji naszych fachowców.

Podchodzimy kompleksowo do obsługi klienta dlatego możesz skorzystać z profesjonalnej wiedzy naszych konsultantów w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu:

Konsultacje z zakresu IT oraz organizacji firmy
  • konsultacje w doborze sprzętu biurowego i IT
  • konsultacje w doborze systemów informatycznych (systemowych i użytkowych)
  • konsultacje w zakresie strategii rozwoju i utrzymania
  • infrastruktury IT w firmie
  • konsultacje w zakresie obiegu dokumentów w firmie
  • konsultacje w zakresie bezpieczeństwa danych i infrastruktury IT
  • konsultacje i doradztwo merytoryczne w zakresie zarządzania operacyjnego firmy (księgowość, sprzedaż, kadry itd.
  • konsultacje i pomoc w zakresie systemów fiskalnych
  • konsultacja i pomoc w zakresie ochrony danych osobowych (RODO)

Pomożemy w każdej kwestii związanej z informatyką i nie tylko.

Zadzwoń

Finansowanie

Zdajemy sobie sprawę że inwestycje w sprzęt i oprogramowanie to dość poważny wydatek, szczególnie na początku drogi biznesowej.

Dlatego jesteśmy w stanie pomóc na starcie również finansowo dzięki programowi leasingowemu.

Finansowanie

Korzyści

Dlaczego powinieneś skorzystać z programu ŁATWY START?

1

gadamy ludzkim głosem

czyli rozmawiamy z klientem prostym i zrozumiałym językiem. Nie operujemy specyfikacjami i skomplikowanymi technikaliami lecz językiem potrzeb, korzyści i praktycznego zastosowania.

2

rozumiemy biznes

od ponad 20 lat prowadzimy firmę i na co dzień mierzymy się z wymogami, przepisami, procedurami i ich ciągłymi zmianami.

3

wiemy jak ciężko jest na początku

zdajemy sobie sprawę jak dużo jest na Twojej głowie i jak wiele rzeczy jest dla Ciebie nowych. Dlatego pomożemy w kilku ważnych aspektach związanych z IT i organizacją bo dobrze się na tym znamy a Ty skup się na tym co potrafisz najlepiej.

4

mamy doświadczenie i wiedzę

z której możesz korzystać. Wiemy jak ciężko jest na początku i jak wielki chaos informacyjny panuje w dzisiejszym świcie, dlatego podpowiemy i doradzimy najlepiej jak potrafimy. Setki instalacji i tysiące obsłużonych klientów daje nam wiedzę praktyczną a ta przekłada się na sprawdzone i przetestowane rozwiązania.

5

zależy nam na każdej opinii i rekomendacji

dlatego ZAWSZE proponujemy optymalne rozwiązanie. Wierzymy że dobrze obsłużony klient wróci do nas ponownie wraz ze swoimi znajomymi. Poza tym 20 lat na rynku mocno zobowiązuje do rzetelności i uczciwości.

Wystartuj z nami!

Powierz obsługę IT naszym specjalistom
i nie martw się jej utrzymaniem i funkcjonowaniem

Skorzystaj z naszej oferty zarządzania całą Twoją infrastrukturą IT

Powierz obsługę IT naszym specjalistom i nie martw się jej utrzymaniem i funkcjonowaniem

Sprawdź nas

Łatwy start dla firm